יסודות האמנות הרנסנס האיטלקי במטבח Officine Gullo

Pursuing an
Ancient Passion

לא פלא שפירנצה, בירת טוסקנה והעיר שמסמלת יותר מכל את האומנות והרנסאנס באיטליה, היא מולדת מטבחי Officine Gullo. כמו פירנצה, שהלב הפועם שלה הוא החיבור בין מסורת למודרניזם, כך גם המטבחים שלנו: מסורת עתיקה של עבודת מתכת, סגנון אצילי, יופי אמיתי וטכנולוגיות הכי מתקדמות. כולם מאפיינים את המטבחים הטובים בעולם ואת העיר היפה מכולן.

ריהוט איטלקי עתיק בעבודת יד

Officine Gullo הוא המפגש בין אומנות מסורתית לבין חדשנות טכנולוגית. מהמפגש הזה נולד פיוז'ן של סגנון רטרו עיצובי עם רוח עכשווית. את ההשראה שלנו לעיצוב אנחנו מקבלים מחזיתות הבניינים העתיקים של פירנצה, הפסלים ויצירות האומנות. המטבח שאתם שואפים אליו לא מושפע רק מהעיצוב האיטלקי, אלא גם מהחלומות שלכם. נתחיל בתכנון המטבח המושלם, זה שיענה על כל הדרישות שתציבו בפנינו וישנה את החוויה הקולינרית שלכם. כל חלקי המטבח מיוצרים באופן ייחודי, אחד-אחד, בעבודת אומנות זהירה וקפדנית שמתבצעת על ידי מומחים. אנחנו דואגים שהמטבח יהיה לא רק המשוכלל ביותר, אלא גם הייחודי ביותר, כזה שלא ניתן לחיקוי.

 

עבור רבים מאתנו בישול הוא סוג של אמנות. בשביל שתרגישו כמו השפים הגדולים בתוך הממלכה הפרטית שלכם, אנחנו נותנים לכם איכויות של מטבח שף מקצועי עם מבערים עוצמתיים, תנורי פיצה אמיתיים, גריל וסטימר בדיוק כמו שיש במסעדות – כדי שטכניקת הבישול הנכונה תביא אתכם למידת הפריכות המושלמת ולרכות הנמסה בפה. העולם הגסטרונומי של Officine Gullo מביא לכם עוד 500 פריטים ואביזרים משלימים, כדי שתרגישו כמו בטוסקנה גם אצלכם בבית: כלי בישול מהמעלה הראשונה, צלחות וסכו"ם מעוטרים ומגוון כוסות יין כדי לחגוג את החיים הטובים.

לפי המסורת של העיר פירנצה עליה אנחנו שומרים כבר עשרות שנים,
עבודת חרשי המתכת מסתיימת בריקוע ידני של פליז המעוטר בתוספות המלוטש בעבודת יד, נחושת מלוטשת וציפוי כסף כבד.
יצרנו את מה שדמיינו:
מטבח המיועד לאניני טעם,
היודעים להעריך אוכל טוב,
שנהנים לגור בבית מעוצב,
ושותפים לאהבה והתשוקה שלנו לדברים שעשויים היטב.
בשבילכם יצרנו את המטבח המשוכלל ביותר.